Konkurs

 

Dnia 17.04.2004 nasze Biuro Podróży Slonecznie.pl pierwszy raz uroczyście otworzyło swoje podwoje.
Od tego czasu spełniamy Wasze marzenia podróżnicze, wysyłamy Was w najdalsze zakątki świata, a Wy wracacie do nas co roku po to, abyśmy pomogli realizować Wasze kolejne turystyczne plany.

17.04.2024 mija równo 20 lat od otwarcia naszego biura. Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie i wieloletnią lojalność.
Uważamy, że z tej specjalnej okazji, powinniśmy się Wam jakoś odwdzięczyć, dlatego też przygotowaliśmy dla Was coś naprawdę specjalnego.

 

A co będzie nagrodą?

To co robimy najlepiej, czyli spełnianie Waszych turystycznych marzeń!

Zwycięzcę konkursu wraz z osobą towarzyszącą zabierzemy na egzotyczny wyjazd do Meksyku, na Jukatan, do miejscowości Playa del Carmen. Pobyt będzie w znanym i lubianym hotelu RIU Tequila ze świetnym All Inclusive!

Termin wylotu to 17-24.03.2025. 

Co trzeba zrobić?

1. Po pierwsze być naszym lojalnym klientem. Udział w konkursie może wziąć każdy, kto od 1.11.2023 do 31.01.2025 wykupił wczasy za pośrednictwem Biura Podróży Slonecznie.pl, z wyjazdem od 17.04.2024 do 31.01.2025.

2. Podczas podróży, którą pomogliśmy Tobie zorganizować, zrób ciekawe zdjęcie z kopertą Slonecznie.pl, którą otrzymuje każdy wraz z dokumentami podróży.

3. Wrzuć zdjęcie na swój profil na Facebooku lub na Instagramie, z informacją iż podróżujesz ze @sloneczniepl oraz z hasztagiem #SlonecznePodroze - to ważne, ponieważ bez hasztaga nie będziemy w stanie odnaleźć twojej pracy konkursowej. Będzie nam miło jeśli napiszesz, dlaczego wyjazdy z nami są takie fajne :)

4. Jeśli nie posiadasz konta na Facebooku lub Instagramie, też masz szansę! Prześlij nam swoje zdjęcie konkursowe z opisem na naszego maila konkurs@slonecznie.pl. My udostępnimy je na naszym profilu, a Ty także będziesz miał szansę wygrać egzotyczny wyjazd do Meksyku.

 

Kiedy dowiem się kto wygrał?

Konkurs trwa od 17.04.2024 od 10:00 do 31.01.2025 do 23:59 i udostępnione w tym czasie zdjęcia wraz z opisami, będą brane pod uwagę.

Komisja oceni prace konkursowe i wybierze 10 najciekawszych zdjęć, które zostaną umieszczone na naszym profilu na Facebooku (facebook.com/sloneczniepl/).

W ciągu kolejnych 7 dni od umieszczenia finałowej dziesiątki, użytkownicy Facebooka mogą głosować na każde ze zdjęć. Wygra zdjęcie z największą liczbą polubień (lajków).

Zwycięzcę ogłosimy 8.02.2025.

Informację o wygranej znajdziecie na naszej stronie internetowej www.slonecznie.pl, na naszym profilu na Facebooku facebook.com/sloneczniepl/ oraz na Instagramie instagram.com/sloneczniepl. Oczywiście ze zwycięzcą skontaktujemy się również osobiście.

 

Czy mogę brać udział w konkursie wielokrotnie?

Jasne, że tak! Możesz wrzucić kilka zdjęć z każdego wyjazdu zorganizowanego za naszym pośrednictwem. Do finału przejdzie natomiast tylko jedno zdjęcie każdego uczestnika. Pamiętaj o oznaczeniu nas @sloneczniepl oraz o hasztagu #SlonecznePodroze, co pozwoli nam znaleźć Twoje zdjęcie konkursowe w gąszczu postów na social mediach.

 

Regulamin konkursu

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin, który można znaleźć tutaj.