O nas

 

Dlaczego powinieneś powierzyć nam organizowanie swoich wymarzonych wakacji? 

  • Przede wszystkim podróżowanie to dla nas pasja - nie praca. Uwielbiamy zwiedzać świat i wypoczywać na pięknych plażach. Dokładnie tak jak ty. My jednak robimy to zawodowo, abyś ty mógł w spokoju wypoczywać.

  • Znamy się na twoich wakacjach. Rocznie nasi pracownicy odwiedzają kilka nowych krajów i sprawdzają dla ciebie setki hoteli. Osobiście. Dlatego wiemy co sprzedajemy, a ty masz pewność, że twój urlop będzie bezproblemowy.

  • Jesteśmy pewną firmą. Istniejemy od 2004 r i zapracowaliśmy na zaufanie naszych klientów. To bardzo ważne w branży turystycznej, bo to właśnie ty powierzasz nam zorganizowanie swojego długo wyczekiwanego urlopu. Wysłaliśmy przez ten czas w świat dziesiątki tysięcy turystów, a co najbardziej nas cieszy, wracają oni do nas co roku po więcej.

  • W ofercie mamy wyloty z Polski jak i z Niemiec, dlatego znajdziemy dla ciebie najlepszą ofertę. A ceny w zależności od terminu / kraju / hotelu, między ofertą polską, a niemiecką potrafią różnić się o tysiące złotych na osobę. I nie, nie zawsze z Niemiec jest taniej.

  • Sprzedajemy programy największych i sprawdzonych polskich i niemieckich organizatorów takich jak TUI, Itaka, Rainbow, Neckermann, FTI, DER Touristik i wielu innych. Zamiast szukać po różnych biurach, różnych stronach internetowych, my porównamy praktycznie wszystkie dostępne oferty w jednym miejscu i wybierzemy najlepszą dla ciebie. A cena będzie dokładnie taka sama jak bezpośrednio od organizatora. Nic więcej nam nie płacisz. Ani złotówki. 

  • U nas zarezerwujesz każdą usługę turystyczną - wczasy lotnicze zorganizowane, wycieczki objazdowe, same hotele, przeloty, bilety autokarowe i promowe, transfery na lotniska a także ubezpieczenia turystyczne. Co tylko potrzebujesz w jednym miejscu.

 

Jak się z nami skontaktować?

tel: (91) 321 70 43
tel: 883 310 410
biuro@slonecznie.pl 

Przyjdź do naszego punktu sprzedaży

Centrum Handlowe "Uznam"
ul. Grunwaldzka 21
72-600 Świnoujście
Godziny otwarcia

pn - pt 10:00 - 19:00
sobota 10:00 - 15:00
niedziela    nieczynne

 

Dane do przelewu

Biuro Podróży Słonecznie.pl 
mBank
67 1140 2017 0000 4702 1247 6794

 


 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500