O nas

 

Dlaczego powinieneś powierzyć nam zorganizowanie swoich wymarzonych wakacji? 

  • Przede wszystkim podróżowanie to dla nas pasja, nie praca. Uwielbiamy zwiedzać świat i wypoczywać na pięknych plażach. Dokładnie tak, jak Ty. My jednak robimy to zawodowo, abyś Ty mógł w spokoju wypoczywać.

  • Znamy się na Twoich wakacjach. Rocznie nasi pracownicy odwiedzają kilka nowych krajów i sprawdzają dla Ciebie setki hoteli. Osobiście. Dlatego wiemy, co sprzedajemy, a Ty masz pewność, że Twój urlop będzie bezproblemowy.

  • Jesteśmy pewną firmą. Istniejemy od 2004r. i zapracowaliśmy na zaufanie naszych Klientów. To bardzo ważne w branży turystycznej, bo to właśnie Ty powierzasz nam zorganizowanie swojego długo wyczekiwanego urlopu. Wysłaliśmy przez ten czas w świat dziesiątki tysięcy turystów, a co najbardziej nas cieszy, wracają oni do nas co roku po więcej.

  • W ofercie mamy wyloty z Polski jak i z Niemiec, dlatego znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę. A ceny w zależności od terminu/kraju/hotelu, między ofertą polską, a niemiecką potrafią różnić się o tysiące złotych na osobę. I nie, nie zawsze z Niemiec jest taniej.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500